הטיפול בטחורים

טחורים זו בעיה נפוצה מאוד בעולם המערבי, בשכיחות גבוהה בהרבה אצל נשים מאשר אצל גברים בעיקר עקב הלחץ שנוצר בזמן הלידה. הבעיה הגדולה בטחורים היא הנטייה של הגוף לייצר אותם, ולכן חשוב לשמור על תפקוד תקין של מערכת העיכול גם בתום סדרת הטיפולים.

כל מי שחווה טחורים יודע את עומק הכאב. בהרבה מקרים, הטחורים מלווים באי-אלו בעיות אחרות במערכת העיכול כגון עצירות, תסמונת המעי הרגיש – IBS, יציאות מרובות במשך היום וכו'. כיום ישנם טיפולים רבים המוצעים על מנת לפתור את הבעיה, כאשר טיפול שכיח הינו קשירה או טיפול בזרם חשמלי, שניהם בעלי תוצאות טובות מבחינה סטטיסטית.

כמו כן, לעיתים הטחורים אינם מלווים בכאב אלא בדימום בלבד וגם במצב זה לרוב ישנה אי סדירות כזו או אחרת במערכת העיכול. אנו במרכז גפן משלבים טיפולים בדיקור, צמחי מרפא ומשחות טבעיות. הטיפול במרכז גפן מתמקד בטחורים עצמם ובבעיה הפנימית במידה ויש, ויכול למנוע את הישנות התופעה.

הטיפול מתבצע באמצעות דיקור העובד ספציפית על מערכת העיכול ואזור פי הטבעת בפרט. בעזרת צמחי המרפא נטפל לכיווץ כלי דם והפסקת הדימום וכן עבודת "שורש" על כלי הדם על מנת להקטין את הסיכוי להיווצרות טחורים נוספים. כמו כן הטיפול משולב במשחה טבעית מקומית בעלת תוצאות מרשימות מאוד תוך זמן קצר ולהקלה מיידית בכאב. השילוב של שלושת האספקטים הללו מניב ב- 80% מהמקרים תוצאות מעולות ומניעת הישנות הבעיה.

הקליניקה האנדוקרינית לבלוטת התריס ומערכת החיסון, טיפולים הורמונלים ומחלות פנימיות פעילה בברודצקי 36 רמת אביב, תל אביב "מרפאת אורי" - חנייה חינם לבאי המרפאה.

 קיבוץ שדה נחמיה, קיבוץ מרום גולן.

השירות זמין גם ב - "מרכז הרמוניה לרפואה משלימה" בקיבוץ עין המפרץ.

לבירורים, דרכי הגעה, וקביעת תורים : 1599-559-995 מייל: Info@gefencenter.co.il
 
יונתן רונן Dip C.M (I.A. TCM), MIHA :
 
מבעלי מרכז גפן לרפואה משלימה, בוגר קמפוס ברושים באוניברסיטת תל אביב, חבר האגודה לריפוי סיני מסורתי (Dip C.M, I.A.TCM) וחבר באיגוד ההרבליסטים הקליניים של עיל"ם  (M.I.H.A).  מומחה לאנדוקרינולוגיה סינית מטעם בית החולים האוניברסיטאי בהאנגז'ו, Zhejiang provincial hospital of TCM, Hangzhou   ספציפית לבעיות של בלוטת התריס, מחלות הורמונליות ואימונולוגיה.
 
תדהר רונן  (Dip C.M (I.A TCM :
 
מבעלי מרכז גפן לרפואה משלימה, בוגרת קמפוס ברושים באוניברסיטת ת"א, חברת האגודה לריפוי סיני מסורתי (Dip C.M, I.A. TCM). מומחית ברפואה סינית ויפנית (שונישין) לתינוקות, ילדים, ומתבגרים. בעלת תעודת הסמכה רשמית ממחלקת ילדים (.Pediatric Dep) מטעם בית החולים האוניברסיטאי Zhejiang provincial hospital of TCM, Hangzhou.

 

© כל הזכויות שמורות למרכז גפן
      עיצוב ובנייה חברת opendoors.co.il