רפואה סינית אנדוקרינית

לראשונה בישראל: קליניקת מומחים ברפואה משלימה ייעודית לבעיות של בלוטת התריס. משמעות המילה אנדו-קרינולוגיה מיוונית הינה "הפרשה-פנימית", הכוונה היא להפרשה של הורמונים. בלוטה אנדוקרינית: בלוטה אשר הפרשותיה הינן פנימיות. בלוטה אקוסקרינית (EXIT): בלוטה אשר הפרשותיה הינן חיצוניות.

בלוטת התריס היא דוגמא טובה לבלוטה אנדוקרינית, היות ואחד תפקידה העיקריים הינו הפקת הורמונים T3 ו- T4 ושליחתם פנימה אל זרם הדם ומשם אל תוך כל תאי גופינו.

מה הורמונים עושים בגוף? הורמון = מסרון. מסר שהינו פקודה מסויימת.

הורמונים שולטים במערכות הוויסות בגוף ע"י שמירה על איזון פנימי (homeostasis). הורמוני התריס T3 ו- T4 אחראים על שפעול מטאבולי של כל תא בגופינו ובלעדיהם לא ניתן לקיים חיים. 

חוסר איזון של בלוטת התריס, ישפיע על גופינו על כל רבדיו.

מהי רפואה אנדוקרינית משלימה ?

מרכז גפן הינו המרכז היחידי בארץ שמתמחה ספציפית בטיפול בבעיות מהסוג זה באמצעות רפואה סינית מתקדמת המשלבת ידע מסורתי לצד ידע מחקרי ומודרני, שילוב המביא לתוצאות טובות ברוב הגדול של המקרים :

במרכז גפן אנו מכירים ומטפלים בכל טווח הבעיות האפשריות הקיימות הקשורות לבלוטת התריס, להלן מספר סיבות פנייה נפוצות:

* תת-פעילות של בלוטת התריס (היפותאירואיד),

* פעילות יתר של בלוטת התריס (היפרתאירואיד),

* השימוטו תאירואידיטיס (דלקת כרונית על רקע הליך חיסון-עצמי אוטואימיוני),

* פעילות יתר של בלוטת התריס על רקע מחלת גרייבס -  Graves Disease

* קשריות שפירות בבלוטת התריס (נודולות),

* קשריות הגורמות לפעילות יתר של בלוטת התריס - Toxic Adenoma

* הפרעות של בלוטות הפארא-תאירואיד (יותרת התריס),

* הפרעות עיכול בעקבות שינויים הורמונליים של בלוטת התריס,

* הפרעות בשינה,

* עייפות כרונית,

* שיבושים במחזור החודשי,

* מצבי רוח משתנים,

* יובש בעור, שיער יבש, יובש ואגינלי,

* סחרחורות,

* רעידות,

* בצקות,

* עלייה במשקל,

* ועוד תסמינים דומים על רקע בלוטת תריס לא מאוזנת . .

הטיפולים הינם מקיפים וכוללים התייחסות הן למחלה ועצמה והן להקלה מיידית בתסמינים הנלווים על כל סוגיהם גם כאשר ישנו טיפול תרופתי בבסיס התהליך.

 שיטת הטיפול הינה בדיקור סיני, ובאמצעות צמחי מרפא יעודיים שמותאמים אישית לפי אבחנה וידועים כיעילים למצבים אלו מאות בשנים וכיום גם על סמך ידע מחקרי מוצק.

כל הצמחים מאושרים בארץ על ידי משרד הבריאות ועל ידי מנהל המזון והתרופות האמריקני - FDA מה שמבטיח איכות מוצר ברמה הגבוהה ביותר.

בעלי ההתמחות:

יונתן רונן Dip. c.m, MIHA 

בוגר מכללת ברושים לרפואה משלימה, מומחה לאנדוקרינולוגיה סינית. בוגר מסלול של 4 שנות לימוד - דיקור וצמחי מרפא, בהיקף שעות הלימוד הגבוה ביותר בישראל כיום. חבר באגודה הישראלית לריפוי סיני מסורתי ובאיגוד ההרבליסטים הקלינים של עיל"ם, תלמידו של וותיק ההרבליסטים הקלניים בארץ, גל מ.ראן.

בעל תעודת הסמכה רשמית מטעם המחלקה האנדוקרינית בביה"ח Zhejiang Provincial Hospital of TCM בסין בה למד כיצד לטפל באמצעות צמחים סיניים בשילוב עם הרפואה המודרנית בבעיות של המערכת האנדוקריניות בדגש על בלוטת התריס.

"בחרתי את תחום הרפואה הסינית מתוך זה שראיתי כיצד הטיפולים הללו עוזרים לסובבים אותי. אחרי שהתנסתי בעצמי התמלאתי בתשוקה ורצון להמשיך ולהפיץ את הבשורה הנפלאה הזו. אני חושב שזוהי שיטת טיפול מדהימה שמפתיעה גם אותי כל פעם מחדש. לא כל פעם ששואלים אותי "איך בדיוק זה עובד" יש לי תשובה מדוייקת, ועם זאת, מה שחשוב בסופו של דבר זה התוצאה הסופית. אני שמח מאוד לטפל באנשים רבים בישראל באמצעות הידע וההתמחות שרכשתי בסין ולעזור למטופלים רבים לצלוח את מחלותיהם ולהחזירם למסלול חייהם".

הקליניקה האנדוקרינית לבלוטת התריס ומערכת החיסון, טיפולים הורמונלים ומחלות פנימיות פעילה בברודצקי 36 רמת אביב, תל אביב "מרפאת אורי" - חנייה חינם לבאי המרפאה.

 קיבוץ שדה נחמיה, קיבוץ מרום גולן.

השירות זמין גם ב - "מרכז הרמוניה לרפואה משלימה" בקיבוץ עין המפרץ.

לבירורים, דרכי הגעה, וקביעת תורים : 1599-559-995 מייל: Info@gefencenter.co.il
 
יונתן רונן Dip C.M (I.A. TCM), MIHA :
 
מבעלי מרכז גפן לרפואה משלימה, בוגר קמפוס ברושים באוניברסיטת תל אביב, חבר האגודה לריפוי סיני מסורתי (Dip C.M, I.A.TCM) וחבר באיגוד ההרבליסטים הקליניים של עיל"ם  (M.I.H.A).  מומחה לאנדוקרינולוגיה סינית מטעם בית החולים האוניברסיטאי בהאנגז'ו, Zhejiang provincial hospital of TCM, Hangzhou   ספציפית לבעיות של בלוטת התריס, מחלות הורמונליות ואימונולוגיה.
 
תדהר רונן  (Dip C.M (I.A TCM :
 
מבעלי מרכז גפן לרפואה משלימה, בוגרת קמפוס ברושים באוניברסיטת ת"א, חברת האגודה לריפוי סיני מסורתי (Dip C.M, I.A. TCM). מומחית ברפואה סינית ויפנית (שונישין) לתינוקות, ילדים, ומתבגרים. בעלת תעודת הסמכה רשמית ממחלקת ילדים (.Pediatric Dep) מטעם בית החולים האוניברסיטאי Zhejiang provincial hospital of TCM, Hangzhou.

 

© כל הזכויות שמורות למרכז גפן
      עיצוב ובנייה חברת opendoors.co.il