רפואה סינית לנשים בתחום הגניקולוגיה והפריון

זה לא סוד שנשים רבות, בנסיון להסדיר את גופן ברמה ההורמונלית ולהנות מווסת סדירה, הריון תקין, טיפול באקנה שמחמיר סביב הווסת או הביוץ וכמובן פניות למרפאות המשלימות סביב עניין הפיריון על מנת להימנע מטיפולים הורמונלים מיותרים או להיות מטופלות במקביל לטיפולים הללו על מנת לשפר את תוצאותיהם - נעזרות ברפואה הסינית. הרפואה הסינית מסייעת לנשים רבות כבר 5,000 שנה להתאזן ולהרגיש מצויין.

הטיפול ברפואה סינית הינו טיפול הוליסטי, כלומר טיפול שרואה כל אדם כמכלול.

לדוגמה :

מגיעה מטופלת עם שחלות פוליצסטיות, תלותה היא ווסת לא סדירה ואקנה, רוצה להיכנס להריון ללא הורמונים.

זה מצב שכיח, בו המטפל בוחן את האספקטים השונים בחייה של המטופלת, גם ההורמונלים אך גם הרגלים כגון תזונה, שינה, תרופות וכו'..

בניגוד לרפואה הקונבנציונלית, מטפל מסורתי מיומון ימצא סביר להניח מה גורם לחוסר האיזון נוסף לשחלות הפוליצסטיות שעם טיפול נכון, יוכלות להישאר בתור סטטוס בלבד וללא שום עדות קלינית בפועל כלומר - שחלות פוליצסטיות אבל מחזור סדיר, ללא אקנה, ללא השמנה, ואין וללא בעיה להרות. 

זוהי כאמור רק דוגמה אחת אך קיימות רבות נוספות - בלוטת התריס

ברשותינו כלים טיפוליים רבים :

* דיקור סיני - כלי טיפולי עתיק ויעיל העובד על תאוריית המרידיאנים העתיקה והרלוונטית גם כיום אך גם מסתמך על מחקר מודרני

* צמחי מרפא  - אולי הטיפול העתיק והיעיל ביותר בעולם. האדם מכיר את צמחי הרפואה והמאכל משחר היווסדו. הסינים העבירו לנו ידע יקר ערך אודות השימוש המושכל בחומרים הללו בדרך לאיזון. הפירוט אודות הטיפולים בדרך לאיזון הורמונלי בנשים הינו רב והטיפול לרוב יעיל במיוחד בכל שלבי החיים.

* תזונה - תחשבו שאפשר להפוך כל ארוחה ביום לתרופה. למזון כזה שמשרת את גופינו ולא גוזל ממנו, מזון שמאזן אותנו. מנסיון של הרבה שנים, לא מדובר בקיצוניות. כן מדובר בהשקעה, כנראה ההשקעה המשתלמת ביותר - בבריאות.

 

הקליניקה האנדוקרינית לבלוטת התריס ומערכת החיסון, טיפולים הורמונלים ומחלות פנימיות פעילה בברודצקי 36 רמת אביב, תל אביב "מרפאת אורי" - חנייה חינם לבאי המרפאה.

 קיבוץ שדה נחמיה, קיבוץ מרום גולן.

השירות זמין גם ב - "מרכז הרמוניה לרפואה משלימה" בקיבוץ עין המפרץ.

לבירורים, דרכי הגעה, וקביעת תורים : 1599-559-995 מייל: Info@gefencenter.co.il
 
יונתן רונן Dip C.M (I.A. TCM), MIHA :
 
מבעלי מרכז גפן לרפואה משלימה, בוגר קמפוס ברושים באוניברסיטת תל אביב, חבר האגודה לריפוי סיני מסורתי (Dip C.M, I.A.TCM) וחבר באיגוד ההרבליסטים הקליניים של עיל"ם  (M.I.H.A).  מומחה לאנדוקרינולוגיה סינית מטעם בית החולים האוניברסיטאי בהאנגז'ו, Zhejiang provincial hospital of TCM, Hangzhou   ספציפית לבעיות של בלוטת התריס, מחלות הורמונליות ואימונולוגיה.
 
תדהר רונן  (Dip C.M (I.A TCM :
 
מבעלי מרכז גפן לרפואה משלימה, בוגרת קמפוס ברושים באוניברסיטת ת"א, חברת האגודה לריפוי סיני מסורתי (Dip C.M, I.A. TCM). מומחית ברפואה סינית ויפנית (שונישין) לתינוקות, ילדים, ומתבגרים. בעלת תעודת הסמכה רשמית ממחלקת ילדים (.Pediatric Dep) מטעם בית החולים האוניברסיטאי Zhejiang provincial hospital of TCM, Hangzhou.
© כל הזכויות שמורות למרכז גפן
      עיצוב ובנייה חברת opendoors.co.il