הטיפול בכאבי מחזור

נשים רבות חוו כאבי מחזור בתקופה כזו או אחרת בחייהן. זוהי תלונה שכיחה למדי שגם הסינים הקדמונים הכירו היטב, ולכן לרפואה הסינית יש ה מ ו ן מה להציע, גם ללא משככי כאבים!

 

כאבי מחזור הינם תלונה שכיחה למדי כאשר פונים לרפואה משלימה. לכאבים יכולים להיות מספר סיבות :

• במקרים השכיחים יותר, הכאבים נובעים מהתכווצויות של הרחם כתוצאה משינויים הורמונליים ובמקרים קיצוניים מלווים אף בהקאות. אלו הם לרוב כאבים שיופיעו למשך יום או יומיים הראשונים של הווסת. סיבת ההתכווצויות היא כאמור על מנת לפלוט את הפרשות המחזור לנרתיק.

• אנדומטריוזיס: כאב על רקע דימום רקמת רירית הרחם הגדלה בחלל האגן מחוץ לרחם.

• גידולים ברקמת שריר הרחם.

• בעיות עגן שונות. הטיפול הקונבנציונאלי המוצע לרוב הינו שילוב של טיפול תרופתי בזמן הכאב ומנוחה במקביל.

הרפואה הסינית מציעה טיפול "שורש" באמצעות צמחי מרפא ודיקור שמגביר את סירקולציית הדם הכללית בגוף ובעמצאת כך יוצר תנועה טובה יותר של דם ונוזלים מה שמביא לירידה הדרגתית ובטוחה בכאב ללא שימוש במשככי כאבים, כאשר את התוצאות הראשונות ניתן לחוש כבר מהחודש הראשון. את ההליך הטיפולי מתחילים כמובן רק לאחר בדיקה אצל גניקולוג מומחה לשלילת בעיה אורגנית.

רוצים לדעת עוד על הטיפול המשולב בכאבי מחזור? לפגישת ייעוץ ראשונה ללא עלות צרו קשר בתחתי העמוד.

הקליניקה האנדוקרינית לבלוטת התריס ומערכת החיסון, טיפולים הורמונלים ומחלות פנימיות פעילה בברודצקי 36 רמת אביב, תל אביב "מרפאת אורי" - חנייה חינם לבאי המרפאה.

 קיבוץ שדה נחמיה, קיבוץ מרום גולן.

השירות זמין גם ב - "מרכז הרמוניה לרפואה משלימה" בקיבוץ עין המפרץ.

לבירורים, דרכי הגעה, וקביעת תורים : 1599-559-995 מייל: Info@gefencenter.co.il
 
יונתן רונן Dip C.M (I.A. TCM), MIHA :
 
מבעלי מרכז גפן לרפואה משלימה, בוגר קמפוס ברושים באוניברסיטת תל אביב, חבר האגודה לריפוי סיני מסורתי (Dip C.M, I.A.TCM) וחבר באיגוד ההרבליסטים הקליניים של עיל"ם  (M.I.H.A).  מומחה לאנדוקרינולוגיה סינית מטעם בית החולים האוניברסיטאי בהאנגז'ו, Zhejiang provincial hospital of TCM, Hangzhou   ספציפית לבעיות של בלוטת התריס, מחלות הורמונליות ואימונולוגיה.
 
תדהר רונן  (Dip C.M (I.A TCM :
 
מבעלי מרכז גפן לרפואה משלימה, בוגרת קמפוס ברושים באוניברסיטת ת"א, חברת האגודה לריפוי סיני מסורתי (Dip C.M, I.A. TCM). מומחית ברפואה סינית ויפנית (שונישין) לתינוקות, ילדים, ומתבגרים. בעלת תעודת הסמכה רשמית ממחלקת ילדים (.Pediatric Dep) מטעם בית החולים האוניברסיטאי Zhejiang provincial hospital of TCM, Hangzhou.

 

© כל הזכויות שמורות למרכז גפן
      עיצוב ובנייה חברת opendoors.co.il